top of page

Teknik Servis

Teknik Çözümlerimiz

          Etkili, Kalıcı ve Hızlı çözüm için, aynı zamanda Ortaklarımızın Bütçesini ve Ülke Ekonomisini düşünerek servis hizmetlerimizde önceliğimiz Ultrasonografi cihazlarının tamir onarım çözümüdür. Ultrasonografi Cihazlarınızda meydana gelen her türlü arızaları öncelikli olarak tamir/onarım olarak kesin ve ekonomik çözüm yolu karşılıklı memnuniyeti doğurmakta ve ULTRAMED MEDICAL GROUP olarak bizi rakipsiz çözüm ortağınız haline getirmektedir. Yapılması oldukça güç ve maliyeti yüksek olan ULTRASONOGRAFİ Cihazlarının Her Türlü arıza çeşitleri uzman kadromuz tarafından kısa sürede giderilmektedir. Cihazlarda sık meydana gelen Kart arızaları öncelikle doğru tespit ve teşhis ile analiz edilmekte ve yine tarafımızdan onarımı gerçekleştirilmektedir. Parça değişimini gerektiren durumlarda, Yurt dışında çalıştığımız ticari bağlantımız olan iş ortaklarımız ile irtibat sağlanarak parça teminini kısa sürede ekonomik olarak sağlamaktayız. Bu hizmet sürecin başlangıcından sonlanmasına kadar en şeffaf haliyle güvenilir ve ekonomik olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca Onarımlarımız ULTRAMED GARANTİSİ ile güvence altına alınmaktadır. ULTRASONOGRAFİ cihazlarının en önemli tamamlayıcısı olan ve kullanıma bağlı olarak en sık onarım gerektiren parçası olan PROBE (Transducer) ^lerin onarımları ile ilgili mükemmele yakın kalitedeki onarım ULTRAMED MEDICAL GROUP  tarafından sizlere sunulmaktadır. PROBE’lerde meydana gelen Membran ( Yüzey ) yırtılma/aşınma/soyulma/delinme gibi deformeleri, Gromed ( Dip Kısım ) ayrılmaları, Kasa Çatlak ve kırıkları, Kablo kırıkları ve kopukları, 4 Boyutlu Probe’lerin motor mekanizma ve referans arızaları, 4 Boyutlu Probe’lerin Yağ arızaları, TEE Probe’lerin arızaları, Tüm Convex Probe , Linear Probe , Vaginal Probe , Adult Cardiac Probe , Pediatric Probe’lerin Tüm arızaları ülke genelinde en kaliteli hizmet ULTRAMED MEDICAL GROUP olarak tarafımızdan en hızlı ve en Profesyonel şekilde giderilmektedir.

4/D Volume Probe Onarımı

Zengin Yedek Parça Stoklarımız ile 4/D Volume Probe’lerin Onarımı Profesyonel ve Deneyimli Servis Ekibimiz ile En Ekonomik, En Hızlı ve En Kaliteli Hizmet ile Siz Değerli Çözüm Ortaklarımıza Sunulmaktadır. 4/D Probelerin Motor Control Arızaları, Halat ve Mıknatıs Arızaları, Yırtılan Kep (Dome) Arızaları, Kablo Kopukları ve Kasa Kırılmaları/Çatlamaları gibi Tüm Arızalar Ultramed Medical Group olarak Tarafımızdan Giderilmektedir.

Analiz ve Raporlama

Ultramed Medical Group Olarak Tarafımıza Servis Amaçlı Gelen Her Cihaz, Onarım Süreci Başlamadan Önce Gerekli Kontroller Yapılarak Tespit Edilen Her Durum Raporlanıp Siz Değerli Çözüm Ortaklarımıza Sunulmaktadır. Ultramed Medical Group Yanınızdayken Asla Sürpriz Masraflara Maruz Kalmazsınız. Buda Bizi Rakipsiz kılarak Güvende olmanızı Sağlar.

Arıza Tespiti

Cihazlarda Meydana Gelen Board Arızaları Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Tespit Edilmektedir. Gerekli Testler Uygulanıp, Analizler Sonucu Arıza Oluşmasına Sebep Olan Problem En Ekonomik Maliyet ile Rapor Edilmektedir.

Color Printer Onarımı

Usg Printer’larının Onarımı Deneyimli Ekibimiz Tarafından Gerçekleştirilmektedir.

Elektronik Kart Tamiri

Tarafımızdan Yapılan Tespitler Neticesinde Cihaza Ait Arızalı Board’lar Hızlı Bir Şekilde Onarım Sürecine Dahil Olur. En Ekonomik ve Kesin Çözüm Olan Onarım İle Sistem Yeniden Aktif Hale Getirilerek İş Ortaklarımıza Ekonomik, Kesin ve Hızlı Çözüm ile Hizmet Sunmaktayız.

Faaliyet İşlerlik Testi

Ultramed Medical Group Olarak, Servis Süreci Tamamlanan Her Ürünün Tarafımızdan Gerekli olan 57 Ayrı Maddede İncelenen Faaliyet ve İşlerlik Testleri Yapılıp Kontrolleri Tamamlandıktan Sonra Testleri Başarıyla Geçen Ürünlerin Siz Değerli İş Ortaklarımıza Teslimi Gerçekleştirilmektedir.

Portable Cihaz Onarımı

Portable Cihazlar, Profesyonel ve Tecrübeli Servis Ekibimiz ile Hızlı Arıza Tespiti Yapılarak ve Sonrasında Onarımı Gerçekleştirilerek İş Ortaklarımıza Kalıcı Çözümler Sunmaktayız.

Power Supply Onarımı

Her Marka Model Cihazın Power Suppley Ünitesinin Onarımı Tarafımızdan Yapılmaktadır. Üstelik Sahip Olduğumuz Tecrübemiz ile Bu İşlem Oldukça Kısa Sürede ve Ekonomik Olarak Gerçekleştirilmektedir.

Probe Kablo Onarımı

Probe’lerinizde Meydana Gelen Kablo Kırılmaları Görüntüde Rezolüsyon Bozulmalarına Sebep Olur. Türkiye’nin En Profesyonel ve Tecrübeli Servis Ekibimiz ile Kırılan Kablolar Biçimlendirilip Şemasına uygun Olarak Yeniden Kristal Yüzeye Dizilimi Yapılmaktadır. Böylelikle Probe’leriniz Yeniden Kullanıma Kazandırılıp, Ekonomik Olarak Büyük Bir Kazanç Sağlamanıza İmkan Sunmaktayız.

Probe Membran Onarımı

Tüm Marka Model Probe’lerin Aşınan, Bozulan, Yırtılan ve Kullanıma Elverişli Olmayan Membran Yüzeylerin, Profesyonel Servis Ekibimizle Yurtdışından Temin Edilen En Kaliteli Malzemeler ile Değişimi Gerçekleştirilmektedir. Membran Değişimlerini Asla Kalitesi Düşük İşçilik ve Silikon vb. Malzemeler ile gerçekleştirmiyoruz. Bu da Ultramed Medical Group Olarak Kalitemizi Sizlere Hissettirmemize ve Rakiplerimizden Ayrılıp Öne Çıkmamıza Olanak Sağlamaktadır.

Software Upgrade

Hemen Her Marka Model Cihaza Gerekli Yazılım Güncellemeleri Profesyonel Ekibimiz ve Zengin SoftWare Datalarımız ile Upgrade Edilerek, En Uygun Maliyet ile Hızlı Çözüm Sunmaktayız.

TEE Probe Onarımı

TEE Probe’lerin Onarımı Oldukça Zor ve Yüksek Düzeyde Hassasiyet Gerektiren Bir Onarım Türüdür. Ciddi Anlamda Deneyim Gerektiren TEE Probeler Maliyet olarak da Yüksek Rakamlara Mâl Olabilecek Problemler Doğurabilir. Türkiye’nin En Deneyimli Ekibi ile TEE Probe’lerin Onarımı En Kaliteli ve En Ekonomik Olarak Sizlere Sunulmaktadır. Üstelik Yaptığımız Her İşimizde Olduğu Gibi Ultramed Medical Group Garantisi ile.

bottom of page