top of page

Hakkımızda

Ultramed Medical Group

         ULTRAMED MEDICAL GROUP, Merkezi Türkiye’de olan ve Dünya üzerinde Amerika, Avrupa, Asya, Orta Asya, Kafkasya ve Ortadoğu’da çalışma partnerleri ile sistematik bir ağ kuran ve hizmet veren, Dünya’da sürekli Değişen ve hızla gelişen teknolojiyi izleyen kurucuları ve alanında en profesyonel satış ve en donanımlı Teknik Servis Kadrosu ile Sektörde Tıbbi Görüntüleme Sistemlerinin en önemli aracı olan ULTRASONOGRAFİ Cihazlarına her anlamda en kaliteli hizmeti veren Marka haline gelen firmadır. Sağlık sektöründe hizmet veren resmi ve özel kurumların tamamında hemen her dalda kullanılan Ultrasonografi cihazları ile ilgili tüm sorunlara en ekonomik, en kaliteli ve en hızlı çözümü sunabilen Ultramed Medical Group bu anlamda çözüm ortağınız olarak ilk tercih edeceğiniz firma olabilmeyi başarmıştır.  

              Şirketin Merkezi, Konum olarak Türkiye’nin her noktasına kolay ve hızlı ulaşım sağlanabilme imkanı sunan Ankara’da bulunan Ultramed Medical Group, Sektörde 20 yıldan daha fazla süre ile tecrübe sahibi olan kurucuları ile ülke genelinde hizmette yetersizliğe dikkat çekerek, bu eksikliği gidermek amacıyla en ekonomik, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunabilmek adına 2018 yılında bu alanda benzeri olmayan bir kadro ile kurulmuş ve kısa sürede sayısız başarıya imza atarak Ultrasonografi Cihazlarının satış ve servis hizmetini kusursuz kalite ile sunarak en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Dünya üzerinde çeşitli ülkelerde de marka haline gelen Ultramed Medical Group, kısa zamanda başarıları ile ses getirmeyi başarmış ve rakiplerini şiddetli rekabetin içerisinde geride bırakarak, 1991 Yılında Kurulan ve Dünya üzerinde 190’ın üzerinde ülke ve bölgedeki sağlık merkezlerinde bulunan MINDRAY markası ile anlaşma yaparak Türkiye’de Distribütörlüğünü almış ve gücünü çok daha etkin bir hale getirmiştir. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan birisi olan MINDRAY ile, günümüzün en yeni ve teknolojinin sınırlarını zorlayan mükemmel mühendislik kalitesine sahip Cihazları ile kaliteyi ekonomik olarak siz değerli iş ortaklarımıza sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Ultrasonografi cihazları ile ilgili tüm sorunlarınıza anında çözüm sunabilen Ultramed, kaliteden asla ödün vermeden ve bu anlamda ürün ve hizmetlerine verdiği garanti ile tüm rakiplerinden daha öne çıkarak iş ortaklarının huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmeti alternatif partner aramaya gerek bırakmadan sunabilmeyi siz değerli iş ortaklarımızla başarabilmiş bir firma olarak, Türkiye'de bir marka haline gelmiştir.

 

         Tıbbi Görüntüleme Sistemlerinin en önemli teşhis aracı ve Sistemin Olmazsa Olmazı olan ULTRASONOGRAFİ Cihazları, firmamızın ana uzmanlık alanıdır. Günümüz Teknolojisinde ULTRASONOGRAFİ Cihazlarının görüntü kalitesi, Uzman gözünde Mükemmel netlik ve rahat teşhis erişimine kolaylık sağlamaktadır. Bu durum da artık sağlık kuruluşlarında ULTRASONOGRAFİ cihazlarının kullanımına daha fazla eğilime ve sürekli kullanıma sebep olmuştur. Her marka ve model 4 Boyutlu Ultrasonografi Cihazları, Renkli Doppler Ultrasonografi Cihazları, Renkli Doppler Ekokardiyografi Cihazları, Portable (Elde Taşınabilir) Ultrasonografi / Ekokardiyografi Cihazları, Siyah/Beyaz Ultrasonografi Cihazlarına firmamız tarafından Satış, Servis, Tamir/Onarım, Eğitim, Danışmanlık hizmeti verilmektedir.”

Ultramed%20Binass_edited.jpg

Vizyonumuz

         Sahip olduğumuz ve olacağımız tecrübemiz ile, Sürekli ve hızla gelişmekte olan Teknolojiyi Doğru ve Dürüst Ticari Ahlaki ile, aile parçası olarak gördüğümüz siz değerli müşterilerimize En Kaliteli, En Ekonomik ve En Hızlı Hizmeti kusursuz olarak almasını sunmak ve bu alanda ulaşılabilir hizmetin en iyisi olmak ULTRAMED MEDICAL GROUP olarak yol haritamızdaki fenerimizdir.

Misyonumuz

             Etik ticari değerlerden ödün vermeden, kurumsal kimliğimiz ile Sağlık Sektöründeki alanımızda her türlü soruna çözüm getirip memnuniyet sağlayarak müşterilerimizle güçlü bağlar oluşturmak, ULTRAMED MEDICAL GROUP olarak temel prensibimizdir.

_DSC0104_edited.jpg
bottom of page