top of page

Mindray

Resona 7

Harekete dayalı çalışma özelliği, beklentilerinizin de ötesinde çeviklikte, hızda
ve sezgisellikte kullanıcı deneyimi sunarak arabalı ultrasonlara yeni bir anlayış getirir. Elektronik yüksek ayarlı altı yönlü hareketli denetim paneli,
her pozisyonda konforlu tarama yapabilmenizi sağlar. Kullanımdan esinlenilmiş yenilikler çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

+90 312 999 6 366

Resona 7

Gelişmiş Ultrason Sistemi
Ultrason Yeniliği Konusunda Yeni Dalgalar

Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak tanısal doğruluğu iyileştirmeye çalışmaktadır. Devrim niteliğindeki ZONE Sonography® Teknolojisi ile desteklenen Resona 7’nin yeni ZST+ platformu, bölge görüntüsü alma ve kanal veri işleme özellikleri ile ultrason görüntüsü kalitesini daha üst bir düzeye çıkarıyor.
Resona 7, üstün düzeyde görüntü kalitesine ek olarak, vasküler hemodinamik değerlendirmesi için devrim niteliğindeki V Akışı ile fetüs CNS tanılaması için 3 boyutlu veri kümesinden düzlem görüntüsü alma konusunda en iyi birime sahip olduğundan, klinik araştırma yeterliklerini de artırmaktadır. En sezgisel, harekete dayalı çoklu dokunmatik işletim ile tüm temel klinik özellikleri bir araya getiren Resona 7, ultrason yeniliği konusunda gerçek anlamda yeni dalgalara öncülük ediyor.
Genel Bakış

Ana Platform ve Teknoloji
Kanal verilerine dayanan ZST+, ultrason konusunda bir devrimi temsil eden olağanüstü bir yeniliktir. Ultrason ölçümlerini geleneksel hüzmelemelerden kanal verilerine dayalı işlemeye dönüştüren ZST+ görüntüleme konusunda birden fazla avantaj sunabilmektedir: Gelişmiş Akustik Görüntü Alma, Dinamik Piksel Odaklama, Ses Hızı Takviyesi, Gelişmiş Kanal Verisi İşleme ve Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi.
Gelişmiş Akustik Görüntü Alma
Göreli olarak daha az sayıda büyük bölgeden görüntü iletmeyi ve almayı sağlayan Gelişmiş Akustik Görüntü Alma özelliği ile her bir görüntü alma işleminden daha fazla bilgi edinir ve geleneksel çizgi çizgi hüzmeleme yönteminden 10 kat daha hızlı sonuç alırsınız.

Dinamik Piksel Odaklama
Dinamik Piksel Odaklama teknolojisi, Resona 7'nin tüm görüş alanı boyunca piksel seviyesinde üst düzey bütünsellik elde edilebilmesini sağlar. Artık hasta muayenelerinde bütünselliği sağlamak üzere odak konumlarını ayarlamanıza gerek yok.

Ses Hızı Takviyesi
Kanal verisi belleğinde saklanan eksiksiz kanal verilerini geriye dönük olarak analiz eden Resona 7, doku varyasyonu durumları olduğunda dahi uyarlanabilir dokuya özgü optimizasyona izin vererek görüntü doğruluğunu iyileştirmek üzere optimal ses hızını akıllıca seçebilir.

Gelişmiş Kanal Verisi İşleme
Kanal verilerine dayalı ZST+ Gelişmiş Kanal Verileri sunar
Son derece iyileştirilmiş görüntüleme netliği için işleme alma. Kanal verilerinin çoklu
ve geriye dönük olarak işlenmesi, görüntü iyileştirmesi için
akustik bilgilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.
HD Kapsamı: ROI dahilinde daha yüksek netlikte görüntü
Düzenli Konumsal Sentez: konumsal bileşenin görüntü kalitesi çok daha gelişmiş olarak sunulur

Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi
ZST+ ham veri kümesini eksiksiz olarak kaydeder ve saklar. Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi, klinik verimi artırmak için sistemin kanal verilerini geçmişe dönük olarak işleme alabilmesini ve kullanıcıların kayıtlı görüntülerdeki sayısız görüntüleme parametresini değiştirebilmesini sağlar.
Geliştirilmiş Özellikler
V Akışı
V Akışı (Vektör Akışı, vasküler hemodinamik analiz konusunda yenilikçi bir yaklaşım sunar. V Akışı, kan hücrelerinin hızı ve yönünü göstermek için renk kodlamalı vektör oklarından faydalanır. Saniyede 300 karenin üzerinde hızda çalışan bu özellik, karmaşık vasküler hemodinamik profillerinin son derece canlı, doğru ve açıdan bağımsız bir şekilde görüntülenebilmesini sağlar. V Akışı, veriler konusunda edinilen kapsamlı bilgiler ile vasküler klinik araştırma konusunda en değerli araçtır.

UWN+ Karşıtlık Görüntüleme
UWN+ (Lineer olmayan Ultra Geniş Bant) CEUS, Resona 7'nin hem 2. harmonik ve lineer olmayan temel sinyalleri algılayabilmesini ve kullanabilmesini hem de küçük sinyallerin hassasiyetinin artması ve daha düşük MI ile daha uzun madde sürersi sağlayacak şekilde kayda değer oranda daha gelişmiş görüntüler oluşturabilmesini sağlar.

Solunum Takviyesi ile iFusion
Mindray'in milimetrelik doğruluğa sahip hassas manyetik hareket sensörü ile desteklenen, öncü, yenilikçi ve özel solunum takviyesi teknolojisi, füzyon görüntülemesi hassasiyetini yeni bir seviyeye çıkararak hasta solunumunun neden olduğu bozulma ve füzyon hatalarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir.

Sound Touch Elastografi
Resona 7'nin Shearwave Elastografi teknolojisi olan Sound Touch Elastografi teknolojisi, abdomen ve yüzeyel incelemelerde daha hızlı ve daha hassas görüntüleme için Mindray'in özel Ultra Geniş Işın İzleme özelliğine dayanıyor. Gelişmiş tanı güvenilirliği için kapsamlı ölçme metrikleriyle gerçek zamanlı görüntüleme sağlar.

Smart Planes
Mindray'i özel öncü teknolojisi sayesinde, Resona 7, sektördeki çoğu önemli düzlemin ve fetüs CNS ölçümlerinde sıklıkla kullanılan bazı birimlerin tamamen otomatik şekilde ve doğru olarak algılanmasını sağlayan ilk ultrason sistemidir ve akıllı tanılama, gelişmiş verim ve daha az kullanıcı bağımlılığı sağlar.

Smart Planes, otomatik işletim ile birlikte daha iyi doğruluk sağlayarak tarama verimini büyük oranda artıran kullanıcı dostu araçlardır. 3 boyutlu fetüs beyni hacim görüntüsüne bir defa tıkladığınızda standart CNS tarama düzlemleri (MSP, TCP, TTP ve TVP) ve bir dizi ilgili anatomik ölçüm (BPD, HC, OFD, TCD, CM ve LVW) anında sunulur.

Smart FLC
Akıllı FLC, folikül sayısını otomatik olarak algılar ve 3 boyutlu over hacim görüntüsündeki her bir hacim için hesaplama yaparak, özellikle IVF muayenelerinde foliküllerin doğru şekilde değerlendirilebilmesini sağlar.

Akıllı OB/NT
11 hafta gibi erken bir dönemde dahi en yüksek sıklıkta incelenen BPD, HC, FL, AC, OFD ve hatta NT gibi parametreler, daha yüksek verim ve üretkenlik için tek bir tık ile otomatik olarak ölçülebilir.

Ergonomi
Resona 7 sizin için tasarlanmıştır. Harekete dayalı çalışma özelliği, beklentilerinizin de ötesinde çeviklikte, hızda
ve sezgisellikte kullanıcı deneyimi sunarak arabalı ultrasonlara yeni bir anlayış getirir. Elektronik yüksek ayarlı altı yönlü hareketli denetim paneli,
her pozisyonda konforlu tarama yapabilmenizi sağlar. Kullanımdan esinlenilmiş yenilikler çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.
· 21,5’ yüksek çözünürlüklü LED monitör
· 12,1” eğilebilir çok hareketli dokunmatik ekran
· 6 yönlü hareketli denetim paneli
· Sıcaklık kontrolü özellikli jel ısıtıcı
· Işıklı göstergeli pimsiz dönüştürücü
· Merkezi ve döner kilit

bottom of page