top of page

Mindray

Resona 6

Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak tanısal doğruluğu iyileştirmeye çalışmaktadır. Devrim niteliğindeki ZONE Sonography® Teknolojisi ile desteklenen Resona 6’nin yeni ZST+ platformu, bölge görüntüsü alma ve kanal veri işleme özellikleri ile ultrason görüntüsü kalitesini daha üst bir düzeye çıkarıyor.

+90 312 999 6 366

Genel bakış
Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak tanısal doğruluğu iyileştirmeye çalışmaktadır. Devrim niteliğindeki ZONE Sonography® Teknolojisi ile desteklenen Resona 6’nin yeni ZST+ platformu, bölge görüntüsü alma ve kanal veri işleme özellikleri ile ultrason görüntüsü kalitesini daha üst bir düzeye çıkarıyor.
ZST+güçlü yüksek görüntü kalitesiyle Resona 6 kanıtlanmış performansı, en akıllı fetal CNS düzlem görüntüsü alma becerisi ve en sezgisel, harekete dayalı işletimiyle temel klinik özellikleri de sunuyor. Tüm bu özelliklerinin yanında Resona 6, günümüzün zorlu ve yıpratıcı hastane ortamlarında klinik doğruluk ve verimli tanılama zorluklarını aşmak için elde edilebilir üstün nitelikli bir çözüm olarak geliştirildi.

Çekirdek Platform ve Teknoloji
Kanal verilerine dayanan ZST+, ultrason konusunda bir devrimi temsil eden olağanüstü bir yeniliktir. Ultrason ölçümlerini geleneksel hüzmelemelerden kanal verilerine dayalı işlemeye dönüştüren ZST+görüntüleme konusunda birden fazla avantaj sunabilmektedir: Gelişmiş Akustik Görüntü Alma, Dinamik Piksel Odaklama, Ses Hızı Takviyesi, Gelişmiş Kanal Verisi İşleme ve Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi.

Gelişmiş Akustik Görüntü Alma
Göreli olarak daha az sayıda büyük bölgeden görüntü iletmeyi ve almayı sağlayan Gelişmiş Akustik Görüntü Alma özelliği ile her bir görüntü alma işleminden daha fazla bilgi edinir ve geleneksel çizgi-çizgi hüzmeleme yönteminden 10 kat daha hızlı sonuç alırsınız.

Dinamik Piksel Odaklama
Dinamik Piksel Odaklama teknolojisi, Resona 6'nin tüm görüş alanı boyunca piksel seviyesinde üst düzey bütünsellik elde edilebilmesini sağlar. Artık hasta muayenelerinde bütünselliği sağlamak üzere fokal konumları ayarlamanıza gerek yok.

Ses Hızı Dengeleme
Kanal verisi belleğinde saklanan eksiksiz kanal verilerini geriye dönük olarak analiz eden Resona 6, doku varyasyonu durumları olduğunda dahi uyarlanabilir dokuya özgü optimizasyona izin vererek görüntü doğruluğunu iyileştirmek üzere optimal ses hızını akıllıca seçebilir.

Gelişmiş Kanal Verisi İşleme
Kanal verilerine dayalı+, görüntü netliğinin büyük oranda artırılması için Gelişmiş Kanal Verisi İşleme özelliği sunar. Kanal verilerinin çoklu ve geriye dönük olarak işlenmesi, görüntü iyileştirmesi için akustik bilgilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.
· HD Kapsamı: ROI dahilinde daha yüksek netlikte görüntü
· Düzenli Konumsal Sentez: konumsal bileşenin görüntü kalitesi çok daha gelişmiş olarak sunulur
Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi
ZST+ham veri kümesini eksiksiz olarak kaydeder ve saklarken, Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi, klinik verimi artırmak için sistemin kanal verilerini geçmişe dönük olarak işleme alabilmesini ve kullanıcıların kayıtlı görüntülerdeki sayısız görüntüleme parametresini değiştirebilmesini sağlar.
Gelişmiş Özellikler
Smart Planes
Mindray'in özel öncü teknolojisi sayesinde, Resona 6, çoğu önemli düzlemin ve fetüs CTS ölçümlerinde sıklıkla kullanılan bazı birimlerin tamamen otomatik şekilde ve doğru olarak algılanmasını sağlayan ilk ultrason sistemidir ve akıllı tanılama, gelişmiş verim ve daha az kullanıcı bağımlılığı sağlar.
Smart Planes, otomatik işletim ile birlikte daha iyi doğruluk sağlayarak tarama verimini büyük oranda artıran kullanıcı dostu araçlardır. 3 boyutlu fetüs beyni hacim görüntüsüne bir defa tıkladığınızda standart CNS tarama düzlemleri (MSP, TCP, TTP ve TVP) ve bir dizi ilgili anatomik ölçüm (BPD, HC, OFD, TCD, CM ve LVW) anında sunulur.Smart FLC
Smart FLC, folikül sayısını otomatik olarak algılar ve 3 boyutlu over hacim görüntüsündeki her bir hacim için hesaplama yaparak, özellikle IVF muayenelerinde foliküllerin doğru şekilde değerlendirilebilmesini sağlar.

Smart OB/NT
11 hafta gibi erken bir dönemde dahi en yüksek sıklıkta incelenen BPD, HC, FL, AC, OFD ve hatta NT gibi parametreler, daha yüksek verim ve üretkenlik için tek bir tık ile otomatik olarak ölçülebilir.

Derinlik VR
Daha parlak işleme sonuçları üretmek için interaktif aydınlatma efekti ve daha iyi 3D efekt sunmak için derinlik bilgili yenilikçi yeni algoritma.
Ergonomi
Resona 6 sizin için tasarlanmıştır. Harekete dayalı çalışma özelliği, beklentilerinizin de ötesinde çeviklikte, hızda ve sezgisellikte kullanıcı deneyimi sunarak kart tabanlı ultrasonlara yeni bir anlayış getirir. Resona 6, ilham alınmış inovasyonlarla sürüklenen daha iyi kullanıcı deneyimi yoluyla hasta bakımını ön plana çıkararak, ultrason profesyonellerinin daha fazlasını daha hızlı bir şekilde yapmalarına imkan tanır.

· 21,5” yüksek çözünürlüklü LED monitör
· 12,1” eğilebilir çok hareketli dokunmatik ekran
· 3 seviyeli sıcaklığı ayarlanabilir jel ısıtıcı
· Esnek ve kullanıcı dostu kontrol paneli
· Işık göstergeli pinless prob
· Döner ve yuvarlamalı kilit için ayrı pedallar

bottom of page