top of page

Mindray

M9

Mindray’ın yeni nesil ultrason platformu m Quadro sayesinde M9, sektör standartlarını tamamen yeni bir seviyeye yükseltmiştir. İleri sinyal iletim ve alım işlemcileri, oldukça hassas ve doğru bir eko tespiti yapılmasını sağlar. Yenilikçi transdüser teknolojileri, daha iyi bir penetrasyona ve daha yüksek rezolüsyona olanak vererek, tanısal deneyiminizi büyük ölçüde artırır.

+90 312 999 6 366

Genel Bakış
Mindray’ın yeni nesil ultrason platformu m Quadro sayesinde M9, sektör standartlarını tamamen yeni bir seviyeye yükseltmiştir. İleri sinyal iletim ve alım işlemcileri, oldukça hassas ve doğru bir eko tespiti yapılmasını sağlar. Yenilikçi transdüser teknolojileri, daha iyi bir penetrasyona ve daha yüksek rezolüsyona olanak vererek, tanısal deneyiminizi büyük ölçüde artırır.


Performans
Tek Kristalli 3T Transdüser Teknolojisi
Daha keskin imajlar sunan, M9 ile uyumlu tüm problar, Mindray’ın benzersiz 3T transdüser teknolojisiyle donatılmış olarak sunulmaktadır. Single Cyristal teknolojisinin eklenmesiyle güçlenen M9, özellikle zorlu hasta taramaları sırasında daha iyi bir penetrasyon ve renk akışı sunar.
Natural Touch Elastografi
Mindray’ın en yeni patentli teknolojisi sayesinde, Natural Touch Elastografi, kullanıcının uygulama zorluğunu azaltarak, daha fazla klinik yarar sağlanabilmesi açısından, operatörün işlemi tekrarlamasını kolaylaştırmaktadır.
· Daha sağlam ve hassas
· Uygun stabilite ve tekrarlanabilirlik
UWN (Ultra Geniş Bantlı Lineer Olmayan)+Kontrast Görüntüleme
M9’un en büyük avantajı, Mindray’ın patentli teknolojisini destekleyerek, kontrast görüntüleme özelliğini geliştirmesidir. UWN (Ultra Geniş Bantlı Lineer Olmayan) + kontrast görüntüleme, M9’un 2. harmonik ve lineer olmayan temel sinyalleri tespit edip kullanmasına olanak verir, böylelikle önemli ölçüde kaliteli imajlar elde edilir.
· Daha hassas, küçük sinyal, daha düşük ajan dozu
· Daha düşük MI (Mekanik İndeks) gereksinimiyle daha uzun ajan süresi
PSHTM(Phase Shift Harmonik Görüntüleme)
Mükemmel rezolüsyonlu ve daha sessiz ve net imajlar sunan daha iyi kontrast rezolüsyonu için Saflaştırılmış Harmonik Görüntüleme.
Doku Harmonik Görüntüleme (THI)
THI (Doku Harmonik Görüntüleme), Doku sınırı tabakalarından elde edilen ikinci harmonik görüntüleri kullanarak, kontrast rezolüsyonunu artırır ve özellikle teknik açıdan zor konularda imaj kalitesini iyileştirir.
Doku spesifik görüntüleme (TSI)
Doku Spesifik Görüntüleme, taranan dokunun özelliklerine göre, imaj kalitesini en uygun şekle getirir. Genel, kas, sıvı ve yağ olmak üzere dört görüntüleme seçeneği bulunmaktadır.
iBeamTM
Tek bir imaj oluşturulması için çoklu tarama açılarının kullanılmasına imkan vererek, kontrast rezolüsyonunun artmasını ve görüntünün iyileşmesini sağlar.
iClearTM
Otomatik yapı tespitiyle, iyileştirilmiş imaj kalitesi sunar.
· Daha keskin ve sürekli kenarlar
· Pürüzsüz Tek Tip Dokular
· Daha temiz eko intensiteleri

Eko ile zenginleştirilmiş ışın demeti oluşturma
Eko ile zenginleştirilmiş ışın demeti oluşturucusu, bir adet daha iyi ve güçlü görüntüleme ışın demeti oluşturmak için, bitişik ışın demetlerinin gözardı edilmiş eko sinyallerinin kullanılmasına izin vererek, daha iyi imaj rezolüsyonu ve daha derin imaj penetrasyonu sağlar.

Çoklu Işın Demeti Oluşturma
Mükemmel rezolüsyon ve daha yüksek çerçeve hızı elde edilir.

Micro Flow Enhancement ( MFE )
Birikmiş imajlar elde etmek için çoklu çerçevelerin kullanılması yoluyla kılcal damar perfüzyonlarının daha iyi görüntülenmesini ve patoloji vaskülaritesinin daha iyi anlaşılmasını sağlar.
iScapeTM
Hız göstergesi ve taramayı daha kolay, pürüzsüz ve kontrollü hale getiren ileri/geri tarama kabiliyeti ile birlikte panoramik görüntüleme aracılığıyla eksiksiz ve genişletilmiş bir anatomik yapı görüntüsü elde etmenizi sağlar.
Ex FOV (Genişletilmiş Görüntü Alanı)
Tüm konveks ve lineer problarda, anatomik yapının genişletilmiş görünümü aracılığıyla daha iyi tanılama bilgilerini keşfetmenizi sağlar.
Trapezoid görüntüleme
Tüm lineer problarda, anatomik yapının genişletilmiş görünümü aracılığıyla daha iyi tanılama bilgilerini keşfetmenizi sağlar.
B-SteerTM/ iNeedleTM
Daha derin biyopsi aracınız: iğnenin, sinirlerin ve küçük damarların daha iyi görünmesini sağlamak için, tarama çizgisinin ayarlanmasına olanak verir.
iStationTM
Mindray’ın eşsiz Hasta Bilgileri Yönetim Sistemi, hasta verilerini etkili bir şekilde entegre etmenize, gözden geçirmenize, arşivlemenize ve elde etmenize olanak verir.
İş Akışı
iZoomTM
Tek bir tuşla, anlık tam ekran görünüm elde edilmesini sağlar.
Otomatik IMT
Anterior ve posterior duvar kalınlığının, doğru bir karotid durumu sunacak şekilde otomatik olarak ölçülmesi.
iStationTM
Mindray’ın eşsiz Hasta Bilgileri Yönetim Sistemi, hasta verilerini etkili bir şekilde entegre etmenize, gözden geçirmenize, arşivlemenize ve elde etmenize olanak verir.
iTouchTM
Tek bir tuşla, B , Color ve PW Modlarında anlık otomatik imaj optimizasyonu sağlar.
iWorksTM
Hastaya daha fazla odaklanmanızı sağlayan akıllı bir araçtır. Standardizasyon ve kullanıcı tanımlı özelliğiyle, hasta tarama zamanının önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olur.
Raw Data
Parametre ayarı, açıklama ve ölçüm ekleme dahil olmak üzere, depolanan imajlar üzerinde post process işlem yapılabilmesi için optimum esneklik sağlayarak, tarama sırasında maksimum üretkenliğe olanak verir.

Ergonomi
Yenilikçi Marifetli Birim
· İnce Magnezyum Alaşımlı Gövde
· İnce tasarımlı 15.6” LED HD monitor monitör
· 90 dakikalık tarama süresi sunan entegre batarya
· Hasta verilerini daha güvenli kılan yüksek kapasiteli SSD sabit disk sürücüsü

Özel Tasarımlı Araba
· Hızlı ve kolay kilitleme sistemi
· iPower: Taşıyıcı arabada bulunan pil takımı sayesinde 3.5 saatten fazla tarama

Çevre Dostu Sistem
· Sessiz sistem
· Automatic brightness adjustment
· Otomatik parlaklık ayarı
· Güvenilir RoHS (Tehlikeli Maddelerin Sınırlandırılması Direktifi) sertifikalı malzemeler

bottom of page