top of page

Mindray

M7 Premium

Ödüllü elde taşınan renkli Doppler cihazı M7 Premium, bir dizi uygulama arasında mükemmel performans gösteren, yüksek düzeyde bir sistemdir. Gelişmiş teknolojiler ile donatılmış, kullanımı kolay bir iş akışı yazılımı olan M7 Premium, kaliteye öncelik veren profesyoneller için en iyi seçim olacaktır.

+90 312 999 6 366

Genel Bakış
Ödüllü elde taşınan renkli Doppler cihazı M7 Premium, bir dizi uygulama arasında mükemmel performans gösteren, yüksek düzeyde bir sistemdir. Gelişmiş teknolojiler ile donatılmış, kullanımı kolay bir iş akışı yazılımı olan M7 Premium, kaliteye öncelik veren profesyoneller için en iyi seçim olacaktır.


Performans
3T Prob Teknolojisi
Mindray'in görüntü bant genişliğini ve iletim etkinliğini artırma amaçlı, patentli prob teknolojisi.• Daha yüksek hassasiyet, daha yüksek bant genişliği ve gelişmiş S/N için üç eş katmanlı tasarım.
· Daha düşük ses köprüsü gürültüsü, daha iyi yönlendirme ve iyileştirilmiş lateral çözünürlük için tam kesimli tasarım
· Daha iyi akustik iletim için ısıl kontrollü tasarım


PSHITM (Phase Shift Harmonic Imaging- Faz Kaymalı Harmonik Görüntüleme)
Mükemmel çözünürlük ve daha az gürültü ile daha temiz görüntüleri sağlayan daha iyi kontrast çözünürlüğü için Pürifiye Harmonik Görüntüleme.

iBeamTM(Konumsal Bileştirme Görüntülemesi)
Sonucunda artırılmış kontrast çözünürlüğü ve gelişmiş görüntüleme imkanına kavuşulan tek bir görüntü oluşturmak için birçok tarama açısının kullanılmasına izin verir.

iClearTM (Gürültü Önlemeli Görüntüleme)
Otomatik yapı denetimine dayalı gelişmiş görüntü kalitesi kazanımı.
· Daha Belirgin ve Sürekli Kenarlar
· Yumuşak Tek Tip Dokular
· Daha temiz "ekosuz alanlar"

Çoklu ışın oluşturma
Sonucunda mükemmel zamanlama çözünürlüğü ve daha yüksek resim karesi hızı ve dolayısıyla da kardiyak görüntüleme için üstün zamansal çözünürlük elde edilen, tek bir aktarılmış ışın için maksimum 8 defa işlem süresi.

UWN (Lineer olmayan Ultra Geniş Bant) Kontrast Görüntüleme
Mindray'in benzersiz kontrast görüntüleme teknolojisi, daha iyi tanısal detaylar ve daha iyi gözlem için daha uzun kontrast maddesi süresi elde etmek için hem 2. harmonik değerler hem de lineer olmayan temel sinyaller ile kontrast maddesi özelliklerinden faydalanır.

Natural Touch Elastografi
Mindray'in patentli en son teknolojisi temelli Natural Touch elastografi, kullanıcı çalıştırma tekniklerine bağlılığı azaltır, daha yüksek klinik fayda için operatörün tekrarlanabilirliğini geliştirir.
· Daha yüksek katılık hassasiyeti
· İyi düzeyde kararlılık ve verimlilik

iScapeTM (Gerçek Zamanlı Panoramik Görüntüleme)
Velosite indeksi ve taramayı daha kolay, yumuşak ve daha kontrol edilebilir hale getiren ileri/geri tarama imkanı ile birleştirilmiş panoramik görüntüleme tekniğiyle, anatomik yapının bütün ve geniş görüntüsünü elde edin.
ExFOV (Trapezoidal Görüntüleme)
Anatomik yapının geniş görüntüsü sayesinde tüm konveks ve lineer problar ile ilgili daha iyi teşhis bilgisini keşfedin.Free Xros MTM
Örnek hatlarını her hangi bir açıya özgürce yerleştirerek kesin bir anatomik gözlemin kazanılması. 3 örnek hattının aynı anda görüntülenmesi sayesinde daha iyi görüntülere ulaşılması.
iNeedleTM
Tamamen yeni bir ürün olan iNeedle, iğne açısını otomatik olarak tanıma ve uyarlama kapasitesine sahiptir ve bu şekilde iğne ucu ile giriş yolunu net bir şekilde iyileştirir.Smart OBTM
Fetal parametrelerin otomatik ölçümü: tek tıklamayla BPD, OFD, HC, AC ve FL takibini ve hesaplamasını gerçekleştirin.
3D/4D görüntüleme
Görüntünün her yönden hızlı ve kolay bir şekilde izlenebilmesini sağlayan 3D/4D Çevirme ve Eşitleme özelliğine sahiptir.


İş akışı
iTouchTM (Otomatik Görüntü Optimizasyonu)
Tek bir tuşa tıklanmasıyla anında B, Renkli ve PW Modlarında otomatik görüntü optimizasyonu kazanılması.IMT(Intima-Media Thickness- Intima-Media Kalınlığı)
Güvenilir bir karotid durum bilgisi sağlayan anterior ve posterior duvar kalınlığının otomatik ölçümü.
iStationTM
Hasta verilerini etkili şekilde girmeyi, gözden geçirmeyi, arşivlemeyi ve geri çağırmayı sağlayan, Mindray'in benzersiz Patentli Bilgi Yönetim Sistemi.

iZoomTM
Tek bir tuşa tıklanmasıyla anında tam ekran görünümü kazanılması.
iStorageTM
Ağ kablosu aracılığıyla görüntü ve raporları doğrudan bilgisayara aktarın.
iRoamTM
Kablosuz veri aktarımı çözümü.
DICOM
Kapsamlı DICOM çözümü.

Ergonomi
· Şarj edilebilir pil ile kesintisiz tarama

bottom of page