top of page

Mindray

DC-60

Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bünyesinde barından Mindray DC-60, optimum görüntü kalitesi ve geniş bir yelpazede uygulama kabiliyetlerini tümüyle uygun bir maliyet ile sunar. Özellikle de benzersiz dokunma hareketleri, iş akışını iyileştirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmış olup, kolay ve güvenli kullanıma olanak tanıyarak hasta bakımını ön planda tutmanızı sağlar.

+90 312 999 6 366

Genel bakış
Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bünyesinde barından Mindray DC-60, optimum görüntü kalitesi ve geniş bir yelpazede uygulama kabiliyetlerini tümüyle uygun bir maliyet ile sunar. Özellikle de benzersiz dokunma hareketleri, iş akışını iyileştirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmış olup, kolay ve güvenli kullanıma olanak tanıyarak hasta bakımını ön planda tutmanızı sağlar. Standardize muayene protokollerini ve çok sayıda otomatik ölçüm paketini içeren otomasyon araçları, tarama süresini kısaltmanıza ve gündelik verimliliği artırmanıza yardımcı olacaktır. Mindray sıkışık çalışma alanlarının gerçekliğini kavradığından, hafif DC-60 sistemi daha yüksek taşınabilirlik ve manevra kabiliyeti açısından küçük bir izdüşümüne sahiptir. Kısacası, kabiliyetleri ve verimliliği DC-60'ın klinisyenler için pratik bir tercih ve iyi bir yatırım olmasını sağlar.


Performans
Zenginleştirilmiş Ekolu Işın Oluşturma
Zenginleştirilmiş ekolu ışın oluşturucu, tek bir daha ince ve daha güçlü görüntüleme ışını oluşturmak için geleneksel olarak göz ardı edilmiş komşu ışınların eko sinyallerinin kullanımına izin verir, böylece daha iyi "hedef dışı" görüntü çözünürlüğü ve daha derin görüntü penetrasyonu sağlanır.
HR FlowTM
Küçük damarlar ve karmaşık akış düzenlerinin en iyi şekilde görüntülenebilmesi için Mindray'in özel işleme alma algoritmasına dayanan yenilikçi bir teknoloji.


PSHTM (Phase Shift Harmonic Imaging - Faz Kaymalı Harmonik Görüntüleme)
Mükemmel çözünürlük ve daha az gürültü ile daha temiz görüntüleri sağlayan daha iyi kontrast çözünürlüğü için Pürifiye Harmonik Görüntüleme.
iBeamTM
Sonucunda artırılmış kontrast çözünürlüğü ve gelişmiş görüntüleme imkanına kavuşulan tek bir görüntü oluşturmak için birçok tarama açısının kullanılmasına izin verir.
iClearTM
Otomatik yapı denetimine dayalı gelişmiş görüntü kalitesi kazanımı.
· Daha Belirgin ve Sürekli Kenarlar
· Yumuşak Tek Tip Dokular
· Daha temiz "ekosuz alanlar"

B-Steer/iNeedleTM
Daha derin biyopsi için aracınız: iğne, sinir ve küçük damarların daha iyi şekilde görülebilmesini sağlamak amacıyla tarama hattında ayar yapılmasına izin verir.
iScapeTM
Velosite indeksi ve taramayı daha kolay, yumuşak ve daha kontrol edilebilir hale getiren ileri/geri tarama imkanı ile birleştirilmiş panoramik görüntüleme tekniğiyle, anatomik yapının bütün ve geniş görüntüsünü elde edin.

İş akışı
Harekete Karşı Hassas Dokunmatik Ekran
Akıllı 10,4 inçlik, harekete karşı hassas dokunmatik ekran, hayal ettiklerinizden çok daha fazlasını yapabilmenizi sağlar. İster görüntüler arasında gezinmek, görüntüyü monitöre ve monitörden uzağa döndürmek, yakınlaştırmak/uzaklaştırmak ya da ölçmek, ister tanımlanmış bir el hareketi ile belirli kullanıcı tanımlı işlevleri başlatmak olsun, DC-60, her koşulda işleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmenizi sağlar.
Otomatik IMT (Intima-Media Thickness - Intima-Media Kalınlık)
Güvenilir bir karotid bilgisi sağlayan anterior ve posterior duvar kalınlığının otomatik ölçümü.
iScanHelper
· Özel dahili eğitim yazılım
· Şematik yapı ipuçları ve kodlu doku da dahil olmak üzere anatomik diyagram çizimleri
· Gerçek zamanlı tarama ile standart ultrasonogram karşılaştırması
· Uygun hasta pozisyonu ve tarama becerileri hakkında prob yerleştirme ipuçlarını gösteren referans resmi ve tanılama bilgileri taraması
Ham Veriler
Parametre ayarları, yorum ekleme ve ölçümler dahil Saklanan görüntülerin işlem sonrası için, tarama sırasında maksimum üretkenliğe izin vererek optimum esneklik imkan tanır.
iZoomTM
Tek bir anahtara tıklanmasıyla anında tam ekran görünümü kazanılması.
iTouchTM
Tek bir anahtara tıklanmasıyla anında B, Renkli ve PW Modlarında otomatik görüntü optimizasyonu kazanılması.
iWorksTM
Hastaya daha çok odaklanmayı sağlayan akıllı araç. Standartlaşma ve kullanıcı tanımlı beceri sayesinde hasta tarama süresinde önemli ölçüde azalma yapılabilmesine yardımcı olur.

MedTouch
Artık boyut ve fiziksel mesafe engel teşkil etmemektedir. MedTouch ile ultrason aygıtını daha akıllı bir şekilde denetlemek, hasta verilerine ve Android ile çalışan akıllı aygıtınız aracılığıyla dahili eğitim yazılımına erişmek için tek bir noktadan çözüm sağlanır.

iStorageTM
Görüntüleri ve raporları kablolu ya da kablosuz ağ aracılığıyla doğrudan aktarır.
iStationTM
Hasta verilerini etkili şekilde girmeyi, gözden geçirmeyi, arşivlemeyi ve geri çağırmayı sağlayan, Mindray'in benzersiz Patentli Bilgi Yönetim Sistemi.

Ergonomi
· 180° dönme açılı 17'' LED monitör
· Açısı ayarlanabilir ve el hareketlerine duyarlı 10.4'' dokunmatik ekran
· Döndürülebilir ve yüksekliği ayarlanabilir kontrol paneli
· Jel ısıtıcı
· Özel endokavite transdüser tutucusu
· Dahili batarya

bottom of page