top of page

Mindray

DC-40

Full HD konsepti: Beklentinin ötesinde daha iyi bir çözüm
'Full HD', daha iyi temel sağlık hizmetleri vermeye çalışan sizlerin taleplerini yerine getirmeye çalışan ileri bir çözümdür. Ultrason sistemi, sınırlı koşullarda bile, görüntülemenin netliğini, kullanım kolaylığını ve güvenilirliği garanti etmesi gerekir.

+90 312 999 6 366

Genel Bakış
Full HD konsepti: Beklentinin ötesinde daha iyi bir çözüm
'Full HD', daha iyi temel sağlık hizmetleri vermeye çalışan sizlerin taleplerini yerine getirmeye çalışan ileri bir çözümdür. Ultrason sistemi, sınırlı koşullarda bile, görüntülemenin netliğini, kullanım kolaylığını ve güvenilirliği garanti etmesi gerekir.
'Full HD' portfölyosunun ilk lansman üyesi olarak, Full HD özellikli DC-40, klinik ihtiyacınıza mükemmel yanıt verir. 'Full HD' kavramı, ultrason kullanıcılarına Yüksek Görüntüleme Tanımı, Daha Yüksek Ergonomik Tasarım ve Daha Yüksek Güvenilir Bağımlılık gibi olağanüstü beceriller sağlar.
Daha Yüksek Görüntüleme Tanımı
Tanı için daha fazla netlik
Klasik görüntüleme teknolojileri: Tanı için kalitenin arttırılması
Yerleşik ultrason sistemlerinden aktarılan klasik görüntüleme teknolojilerinin uygulanmasıyla, Full HD özellikli DC-40, görüntü ayrıntılarında size kalite artışı sunar.
· İClear (benek azaltma görüntüleme teknolojisi)
· PSH (Faz Kaydırma Harmonik görüntüleme)
· İBeam: mekansal bileşik görüntüleme teknolojisi
Optimize edilmiş dönüştürücüler ailesi: Geniş uygulama kapsamı
Çok yönlü dönüştürücü kombinasyonuyla, Full HD özellikli DC-40, geniş bir uygulama yelpazesinde en iyi performansı sunar ve çok çeşitli hasta tiplerinde gelişmiş görüntü kalitesi sunar.

ComboWave dönüştürücüler
Geleneksel dönüştürücüler ile karşılaştırıldığında ComboWave dönüştürücülerin, akustik spektrumu önemli ölçüde optimize etmek ve akustik empedansı azaltmak için yeni bir kompozit piezoelektrik materyal türünü kullandıkları görülür. Mindray'in benzersiz 3T teknolojisi ile entegre edilen ComboWave lineer dönüştürücüler, tiroid, meme, vasküler ve daha fazla alanda yüksek görüntü çözünürlüğü ve tekdüzeliği ile üstün performansı deneyimlemenizi sağlar.

Dual-Volume
Dışbükey hacim, endokavite hacim ve ilgili uygulama paketlerini bir araya getiren Full HD destekli DC-40, doğum öncesi muayenelerden gebelik kontrolüne kadar kadınlar için 4D özel bakım sağlayan 'Dual-Volume' çözümünü sunarÜrolojik çözüm
Lineer/dışbükey ve çift mikro-dışbükey dahil, özel olarak tasarlanmış çift kanatlı dönüştürücüler, zihninizi daha az yoracak çok yönlü ürolojik çözümü destekler.


Daha Yüksek Ergonomi Tasarımı
Kullanım için daha fazla kolaylık

Tüm uygulama araçları: Rahatlıkla doğruluk garantisi
iTouch™
Full HD özellikli DC-40, diyagnostik doğruluğu en üst düzeye çıkartan bir dizi araç sunar. Genel Görüntüleme, Jinekoloji ve Kardiyoloji’yi kapsayan, Full HD özellikli DC-40, verimlilik için basitleştirilmiş iş akışıyla genel klinik uygulamalar için size eksiksiz bir çözüm sunar.

Akıllı Takip
Akıllı Takip, yalnızca tek dokunuşla çalışarak, vasküler görüntüleme için hızlı ve akıllı optimizasyon sağlar. Otomatik takiple, Renk, Güç ve PW spektrumunu optimize edebilir ve zaman alan adımları azaltabilir. Bu nedenle, vasküler muayene iş akışı optimum görünümle basitleştirilir.
Kanıtlanmış gelişmiş uygulama:


Kullanım kolaylığı için ergonomik


Daha Yüksek Güvenilir Bağımlılık
Güven için daha fazla bakım
Onlarca yıldır, Mindray ürünlerinin güvenliğini, doğruluğunu ve istikrarını artırmak, günlük tanı sırasında memnuniyetinizi garanti etmek için zekayı kullanmayı önemser.

Güvenlik için bakım

iScanHelper
Ultrason taramasının 'nasıl ve ne' konuda yapılmasıyla ilgili kullanıcılara rehberlik sağlayan özel monte edilmiş bir eğitim aracıdır. iScanHelper anatomik resimler, standart ultrason görüntüleri, referans resimlerin taranması ve ustaca taramayla ilgili ipuçlarını içerir.

bottom of page